Roczne ubezpieczenie samochodowe dla każdego kierowcy!

Ministerstwo Finansów przekazało do przeanalizowania oraz konsultacji publicznych projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych. Jeśli ustawa wejdzie zmienią się sumy ubezpieczenia OC komunikacyjnego i maksymalne kwoty, jakie towarzystwo może wypłacić na podstawie polisy.

Oznaczałoby to, że od 23 grudnia 2023 roku maksymalne odszkodowanie w przypadku szkód osobowych wzrośnie z ponad 24 do blisko 30 mln zł. W przypadku spraw związanych z mieniem – z blisko 5 do ponad 6 mln zł. Czy będzie to kolejny impuls do wzrostu cen OC? Eksperci w tej sprawie są podzieleni, gdyż rynek musi umiejętnie balansować cenami i tym co dają w zamian.

Czy szukasz rocznego ubezpieczenia samochodowego? Jeśli to zadanie najbardziej pochłania teraz Twój czas, to koniecznie musisz sprawdzić naszą ofertę. Działamy na rynku od lat i wiemy czego potrzebują klienci. Ubezpieczenia, które mamy w ofercie sprawią, że podróżowanie samochodem do najodleglejszych miejsc będzie bezpieczniejsze! Pomyśl właśnie o ubezpieczeniu już dziś i skorzystaj z dobrych cen! 

Poprzedni artykuł
Natępny artykuł