O nas

Działamy na rzecz wszystkich osób którym zależy na zachowaniu najwyższej jakości bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Posiadamy wiele wariantów ochrony i chcemy z nimi docierać do jak najszerszej grupy odbiorców. Postaw na nasze doświadczenie oraz możliwości! Skontaktuj się z Doradcą i zacznij korzystać z nowoczesnego panelu do wystawiania polis.

Odbiorcami naszych polis są przedsiębiorcy zajmujący się handlem pojazdami, jak i osoby indywidualne. Chcemy, aby każdy Klient bez konieczności angażowania się w skomplikowaną procedurę mógł od razu, gdy tylko mu to będzie potrzebne spełnić obowiązek ustawowego ubezpieczenia.

To co nas wyróżnia to szeroka oferta ubezpieczeń zebrana i udostępniona w specjalnym panelu dla Klientów oraz Partnerów. Rynek zdobywamy konkurencyjnymi cenami, adekwatnie wyliczanymi do modelu auta oraz szybkim tempem przygotowywania dokumentów. Już po pięciu minutach od logowania sprawa może być załatwiona!

Stawiamy także na uczciwość i transparentność w budowaniu relacji z Klientami oraz Partnerami, bo wiemy, że sama oferta czy techniczne udogodnienia to nie wszystko. Umiemy zachęcić do korzystania z naszej oferty i dokładnie objaśnić jej możliwości każdemu, choćby dopiero zabierał się z wystawienie swojego pierwszego ubezpieczenia OC w życiu.

Jeśli prowadzisz autokomis, autohandel lub autosalon aut nowych i używanych to zapraszamy do współpracy

Oferujemy OC krótkoterminowe na Twoje pojazdy 24/7: 

56 zł za 30 dni samochód osobowy 

120 zł za 30 dni samochód dostawczy do 3,5 t.

Telefon: +48 789 676 605